Aktualności
newsletter

Wpisz swój e-mail, by dostawać
informacje o akcjach które organizujemy

Facebook Fikołki

lokalizacja
Sala nie tylko zabaw

Sala nie tylko zabaw

W drugiej połowie sierpnia swoje podwoje otworzyła w Arkadii sala zabaw Fikołki. Oprócz 4-poziomowej konstrukcji wyposażonej w zjeżdżalnie, labirynt przeszkód, kącik malucha obiekt posiada 12 tras do wspinaczki. Właściciel stawia na zajęcia edukacyjne i warsztaty taneczne w specjalnie przygotowanych do tego salach.

W weekend otwarcia 20-21 sierpnia animatorki przebrane za postacie bajkowe zachęcały dzieci do odwiedzenia Fikołków rozdając vouchery na pół godziny zabawy gratis. Na specjalnym promocyjnym stoisku najmłodsi mogli za pomocą fotobudki sfotografować się m.in. z Minionkiem, Myszką Miki, Kung Fu Pandą. Współpraca z Centrum Handlowym Arkadia to efekt sukcesu pierwszej placówki Fikołków, która działa w Miasteczku Wilanów.

Sala zabaw w Arkadii znajduje się na powierzchni blisko 1200 m2. Główną atrakcją jest 4-piętrowy labirynt i tor przeszkód, gdzie dzieci znajdą kilka rodzajów zjeżdżalni, tyrolkę, sieć spidermana. Młodzi sportowcy mogą na boisku rywalizować grając w koszykówką i piłkę nożną. Dzieci, które jeszcze nie dorosły do zabawy na konstrukcji mogą skorzystać w bogato wyposażonego kącika malucha, który jest zlokalizowany tuż obok kawiarni. W asortymencie kawiarni znajdą się przekąski, desery, naleśniki, gofry, kawa, herbata i inne napoje.

Jeśli wasze pociechy nie maja lęku wysokości, z pewnością będą chciały wspinać się na ściance wspinaczkowej. Na 12 trasach zamocowano wiązania tzw. True Blue, co gwarantuje bezpieczną zabawę.
- Na ściance, pod okiem instruktora, mogą bawić się dzieci od 5 do 15 lat. Wspinaczka to także ciekawy pomysł na dodatkową atrakcję w trakcie przyjęcia urodzinowego. Należy jednak pamiętać o zabraniu ze sobą butów z elastycznym spodem. Nad kilkoma torami znajdują się stopery dodające smaczku rywalizacji. Każda trasa wykonana jest z innym motywem, np. dinozaur, boisko sportowe, klocki LEGO – wylicza Sylwia Kędzierska, menedżerka sali zabaw Fikołki.

W Fikołkach dzieci mogą realizować swoje pasje. W tym celu powstały sale tematyczne – kulinarna, taneczna i eksperymentów. Odbywają się w nich regularne warsztaty dla dzieci w różnych grupach wiekowych. Z kolei jubilaci zaproszą swoich gości do jednej z czterech sal tematycznych ozdobionych w dowolnych bajkowych motywach.
- Organizujemy imprezy urodzinowe od kilku do nawet 40 dzieci. Najczęściej wybieraną atrakcją jest rozbijanie piniaty ze słodyczami, warsztaty rękodzieła i występ magika. Jeśli chodzi o wystrój sali, dużą popularnością cieszy się Kraina Lodu, Angry Birds, motyw z bajki Auta i Myszka Mika – opowiada Sylwia Kędzierska.