Aktualności
newsletter

Wpisz swój e-mail, by dostawać
informacje o akcjach które organizujemy

Facebook Fikołki

lokalizacja
Konkurs kulinarny

Konkurs kulinarny

Jeśli Wasze dziecko nie brało jeszcze udziału w naszych warsztatach kulinarnych, nadarza się do tego idealna okazja! Rozdajemy karnety na nasze zajęcia! Co zrobić, żeby je zdobyć? Wystarczy wziąć udział w konkursie.

Konkurs polega na zrobieniu przez dzieci (samodzielnie lub z rodzicami) potrawy, która będzie zawierała logo Fikołków. Następnie należy sfotografować danie i przesłać go na mail arkadia@fikolki.pl do 29 października. Po upływie terminu spływania prac, zostaną one wstawione na fanpage Fikołków, z dopisanym imieniem i wiekiem dziecka. Wyniki konkursu ogłosimy 31 października. Premiować będziemy pomysłowość, oryginalność i estetykę wykonania.
 
Nagrodami w Konkursie są:
⦁ 1 x miesięczny karnet na 4 wejścia na warsztaty kulinarne (za zdobycie największej liczby polubień na Facebooku)
⦁ 6 x karnet na pojedyncze wejście na warsztaty kulinarne (za najlepsze prace ocenione przez jury)
 
Dla każdego uczestnika konkursu przewidziana nagroda pocieszenia - niespodzianka.
U nas nikt nie przegrywa!
 
W treści e-maila należy wskazać imię, nazwisko oraz wiek dziecka. O wygranej poinformujemy drogą mailową i na fanpage’u 31-go października.
Przesyłając zdjęcie, w temacie wiadomości należy wpisać Konkurs Kulinarny. O dochowaniu terminu przesłania zdjęcia decyduje moment doręczenia Fotografii na wskazany adres poczty elektronicznej Organizatora. Wyboru zwycięskich zdjęć dokona komisja konkursowa, w skład której będą wchodzić przedstawiciele Sali Zabaw Fikołki w tym prowadzący warsztatów kulinarnych.
Czekamy na Wasze prace!