Aktualności
newsletter

Wpisz swój e-mail, by dostawać
informacje o akcjach które organizujemy

Facebook Fikołki

lokalizacja
Sale Zabaw Fikołki i MiniMini+ zapraszają na warsztaty edukacyjne

Sale Zabaw Fikołki i MiniMini+ zapraszają na warsztaty edukacyjne

Program warsztatów jest zgodny z podstawą programową. Dzięki współpracy Fikołków i MiniMini+ dzieci wezmą udział w warsztatach i skorzystają z atrakcji sali zabaw.

Zapraszamy grupy szkolne i przedszkolne w wieku 3-7 lat na wyjątkowe warsztaty, które poprowadzą bohaterowie MiniMini+. Program zajęć został opracowany na bazie podstawy programowej i spełnia wymagania Ministerstwa Edukacji Narodowej. Po trwających 45 minut warsztatach ich uczestnicy mogą pobawić się na konstrukcji Sali Zabaw Fikołki. Wśród atrakcji znajdują się m.in. kilka rodzajów zjeżdżalni, boisko do gry w piłkę, labirynt z torem przeszkód, wiszący most, tyrolka, sieć Spidermena.

Zainteresowanych opiekunów i wychowawców prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres miniminiplus@fikolki.pl. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Nasz przedstawiciel skontaktuje się w celu omówienia szczegółów. Warsztaty odbywają się od poniedziałku do piątku od otwarcia sali zabaw do godz. 16. Można wybrać jedną z czterech lokalizacji:

1) Warszawa

Fikołki Arkadia | tel. 500 200 200 wewn. 5 | al. Jana Pawła II 82
Fikołki Wilanów | tel. 500 200 200 wewn. 4 | al. Rzeczypospolitej 14
Fikołki Galeria Północna | 500 200 200 wewn. 7 | ul. Światowida 17

2) Wrocław

Fikołki Wroclavia | 500 200 200 wewn. 8 | ul. Sucha 1

=> POBIERZ FORMULARZ

Cena pakietu wynosi 250 zł brutto za grupę liczącą do 13 osób. Za każdą osobę więcej należy dopłacić 19 zł brutto.

Motyw przewodni warsztatów:

1) Spotkanie z Detektywem Eugeniuszem Łodygą to początek fascynującej przyrodniczej przygody. Odkryjemy z nim tajemnice otaczającego nas świata. Jak na Detektywa przystało, rozwiążemy nawet  najtrudniejsze zagadki.

2) Dobrze wychowana Myszka w Paski w przystępny sposób zapozna dzieci z zasadami savoir-vivre. Myszka podpowie nam, jak dbać o zdrowie i bezpieczeństwa

3) Rybka MiniMini to pływająca encyklopedia wiedzy przydatnej przedszkolakowi w każdej sytuacji. Wraz z nią oswoimy żywioły oraz wykonamy ciekawe prace plastyczne, które zabierzecie ze sobą do domu. Zadbamy o to, by dobra zabawa szła w parze z nauką.

4) Dzielny Lew Eryk to przedszkolak, który na własnym przykładzie pokazuje dzieciom, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, jak być samodzielnym, dzielić się z innymi, czy radzić sobie z emocjami.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz