Aktualności
newsletter

Wpisz swój e-mail, by dostawać
informacje o akcjach które organizujemy

Facebook Fikołki

lokalizacja
Warsztaty Eden - zdrowie, ekologia i wygoda

Warsztaty Eden - zdrowie, ekologia i wygoda

Zapraszamy na dedykowane zajęcia na temat ochrony środowiska i roli wody w życiu człowieka oraz przyrody. Motywami przewodnimi będą ekologia, zdrowie i wygoda. 
Ekologia - warsztaty mające na celu uświadomienie dzieci i ich rodziców, co dzieje się z zakupywanym przez nich plastikiem we wszelkiej postaci. Dzieci sprawdzą swoją wiedzę w tematycznych grach i zabawach z nagrodami. 
Zdrowie - warsztaty edukacyjne, których założeniem jest uświadomienie dzieci i rodziców, ile cukru i sztucznych składników zawierają ich ulubione napoje. Dzieci będą mogły przygotować swoje własne kombinacje wód smakowych, używając do tego zdrowych produktów bez sztucznych dodatków! Nasz dietetyk opowie jakich zdrowych nawyków powinniście przestrzegać.
Wygoda - wodę najlepiej zawsze pod ręką. Warto w tym celu używać ekologicznych bidonów wielorazowego użytku. Na naszych warsztatach Każdy z uczestników będzie miał możliwość stworzenia swojej własnej designerskiej butelki wielorazowego użytku.

Zajęcia odbywają się o godz. 17:00
6 września - zdrowie
13 września - zdrowie
20 września - zdrowie
27 września - wygoda

Partnerem warsztatów jest Eden, dostawca wody źródlanej i filtrów. Udział w zajęciach będzie bezpłatny w ramach biletu wstępu do Fikołków.
Zapisy: 
tel. 500 200 200 wewn. 5 | arkadia@fikolki.pl | osobiście w recepcji