Aktualności
newsletter

Wpisz swój e-mail, by dostawać
informacje o akcjach które organizujemy

Facebook Fikołki
Warsztaty naukowe z robotyki i informatyki

Warsztaty naukowe z robotyki i informatyki

Studia techniczne są coraz popularniejsze, także wśród dziewcząt. Z myślą o dzieciach zainteresowanych robotyką, informatyką i elektroniką przygotowaliśmy specjalny pokaz oraz zajęcia tematyczne.

Fikołki we współpracy z TwojRobot organizują regularne zajęcia dla grupy wiekowej 4-6 lat.
ŚRODA 17:00-18:15 Robotyka i LEGO (4-6 lat)
Grupy liczą maksymalnie 12 osób.

Na czym polegają zajęcia?
Warsztaty robotyki to połączenie informatyki, budowania robotów i świetnej zabawy. Celem zajęć jest pokazanie, że robotyka może być przygodą, pasją,a w przyszłości zawodem z perspektywami. Nie trzeba mieć żadnym specjalnych zdolności wystarczy ciekawość świata i chęć spróbowania czegoś nowego. Uczestnicy poza budowaniem robotów mają okazję poprzez zabawę zrozumieć podstawowe zagadnienia z informatyki, techniki, matematyki i elektroniki, co wpływa na szybsze przyswajanie programu szkolnego.

Dla dzieci w wieku 4-6 lat
Zajęcia dla najmłodszej grupy wiekowej obejmują program spotkań opracowany tak, aby rozwijać wszechstronne zdolności dzieci: motoryka, kreatywność, praca zespołowa, umiejętność logicznego wnioskowania i rozwiązywania zadań. Na każdych zajęciach, poza zdobywaniem wiedzy, jest czas na zabawę z równieśnikami, udział w szalonych konkursach i zawodach naukowych.
Cena pakietu 7 zajęć: 350 zł (pojedyncze zajęcia 55 zł)

Zachęcamy do zapisów w recepcji Fikołków, pod numerem tel. 500 200 200 wewn. 5, mailowo arkadia@fikolki.pl.

Oprogramowanie Black Wolf CMS