Praca
newsletter

Wpisz swój e-mail, by dostawać
informacje o akcjach które organizujemy

Facebook Fikołki

lokalizacja
Poszukujemy osób do serwisu sprzątającego

Do obowiązków należy utrzymanie czystości w obiekcie z wyłączeniem prac na wysokości. Zależy nam na punktualności, dokładności i sumienności

Właściciel sieci Sal Zabaw Fikołki poszukuje osób do serwisu sprzątającego.

Opis stanowiska:
- elastyczne godziny pracy
- praca w dniach poniedziałek – niedziela
- lokalizacja: Warszawa, al. Jana Pawła II 82, Centrum Handlowe Arkadia
- umowa zlecenie lub na fakturę
- atrakcyjna stawka godzinowa

Obowiązki:
Utrzymanie czystości w obiekcie z wyłączeniem prac na wysokości.

Wymagania:
Dokładność, sumienność, punktualność. Mile widziane doświadczenie.

Sale Zabaw Fikołki to sieć placówek łączących zabawę z edukacją. Obiekty wyposażone są w kilkupoziomowe konstrukcje do zabawy, ścianki wspinaczkowe, sale tematyczne i urodzinowe. Rodzice mają do dyspozycji kawiarnię, a najmłodsi kącik malucha. Do liczącej 4 sale zabaw sieci wkrótce dołączą nowe lokalizacje.

CV ze zdjęciem i dopiskiem REKRUTACJA - SERWIS prosimy przesyłać mailem na adres arkadia@fikolki.pl

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).